Posturi vacante

Echipa IP HOST se lărgește și este în căutare de noi colegi.
Aici găsești o echipă tânără și dinamica, orientată spre rezultat.

Compania oferă:

  • Loc de munca amenajat in sectorul Ciocana
  • Orarul de munca Luni - Vineri
  • Training-uri gratuite
  • Salariu integral oficial

Funcții vacante Responsabilități de bază Cerințe față de candidat

Contabil

  • Emiterea facturilor fiscale;
  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor primare (intări, ieşiri, banca);
  • Sistematizarea informației și introducerea datelor în sistemul 1C;
  • Decontarea combustibilului, foi de parcurs;
  • Verificarea registrului de livrari si procurari;
  • Acte de verificare cu contragetii;
  • Participarea la inventariere;
  • Intocmirea Darilor de seama catre Directia Satatistica;
  • Studii superioare în contabilitate;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă;
  • Experienţă de lucru în contabilitate, minim 2 ani;
  • Cunostinte in domeniul evidentei contabile;
  • Cunoştinţe avansate de operare Word, Excell;
  • Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C Contabilitate 8;
  • Punctualitate;
  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp;
  • Responsabilitate;
  • Capacitate de analiza si control.
Manager în vânzări
 /consultant
  • Studierea pieței și identificarea potențialilor clienți;
  • Efectuarea apelurilor;
  • Consultarea clienților;
  • Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.
  • Utilizator de PC;
  • Cunoașterea limbilor româna și rusă;
  • Competențe de comunicare atât verbale, cât și scris;
  • Competențe de negociere;
  • Perseverență în atingerea obiectivelor;
  • Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență.
Suport   Tehnic
- servicii IT
  • Asigurarea prin tеlеfon de аsistеnță tеhnicа pе sеrvicii dе dаtе pеntru cliеnti
  • Suport tehnic pentru colegi in rezolvarea situațiilor ce țin de serviciile si produsele de date cu ajutorul nivelului tău de expertiza
  • Cunoștințe de IT, retele de comunicatii, si servicii de   date;
  • Configurarea, testarea echipamentului instalat
  • Abilități organizatorice si o buna capacitate dе gestionare a timpul in mod eficient;
  • Capacitate dе rezolvare a problemelor, spirit analitic;
  • Administrarea, configurarea, întreținere și deservirea tehnică a echipamentului de rețea;
  • Administrarea serverelor pe baza Linux
  • Capacitatea învățării si integrării cunoștințelor;
  • Detinerea permisului de conducere categoria "B" constituie un avantaj
Copywriter
(lucru în oficiu)
  • Participarea la crearea și implementarea strategiei
  • de comunicare a brandului în mediul online (social media, mass media, advertoriale);
  • Crearea textelor pentru rețelele de socializare, articole în presă, advertoriale, etc.;
  • Monitorizarea și gestionarea feedback-ului ce implica brandul nostru, în mediul online;
  • Colaborare strânsă cu managementul comunității online.
  • Experiență de muncă într-o poziție similară  minim 2 ani;
  • Cunoașterea instrumentelor de promovare, regulilor rețelelor sociale,urmărirea și aplicarea instrumentelor noi;
  • Nivel fluent limba română/rusă/ engleza;
  • Persoană sociabilă, activă, orientată spre rezultat.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu poza, la adresa electronică: cv@iphost.md cu indicarea postului pentru care aplică ex: CV –  suport tehnic

Metode de plată

Întrebări frecvente

Găsiți răspunsuri la câteva întrebări frecvente

Recomandă-ne și câștigă bani

Faci bani online cu cel mai bun program de afiliere & câştigi un comision de până la 10% pe vânzare!

ÎNCEPE ACUM

Nu ai găsit ce căutai?

Ai nevoie de informații suplimentare?

Contactează-ne

În noi au încredere