Posturi vacante

Echipa IP HOST se lărgește și este în căutare de noi colegi.
Aici găsești o echipă tânără și dinamica, orientată spre rezultat.

Ce spun clienții despre noi

Compania oferă:

  • Loc de munca amenajat in sectorul Ciocana
  • Orarul de munca Luni - Vineri
  • Training-uri gratuite
  • Salariu integral oficial

Funcții vacante Responsabilități de bază Cerințe față de candidat

Contabil

  • Emiterea facturilor fiscale;
  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor primare (intări, ieşiri, banca);
  • Sistematizarea informației și introducerea datelor în sistemul 1C;
  • Decontarea combustibilului, foi de parcurs;
  • Verificarea registrului de livrari si procurari;
  • Acte de verificare cu contragetii;
  • Participarea la inventariere;
  • Intocmirea Darilor de seama catre Directia Satatistica;
  • Studii superioare în contabilitate;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă;
  • Experienţă de lucru în contabilitate, minim 2 ani;
  • Cunostinte in domeniul evidentei contabile;
  • Cunoştinţe avansate de operare Word, Excell;
  • Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C Contabilitate 8;
  • Punctualitate;
  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp;
  • Responsabilitate;
  • Capacitate de analiza si control.
Manager în vânzări
 /consultant
  • Studierea pieței și identificarea potențialilor clienți;
  • Efectuarea apelurilor;
  • Consultarea clienților;
  • Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.
  • Utilizator de PC;
  • Cunoașterea limbilor româna și rusă;
  • Competențe de comunicare atât verbale, cât și scris;
  • Competențe de negociere;
  • Perseverență în atingerea obiectivelor;
  • Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență.
Suport   Tehnic
- servicii IT
  • Asigurarea prin tеlеfon de аsistеnță tеhnicа pе sеrvicii dе dаtе pеntru cliеnti
  • Suport tehnic pentru colegi in rezolvarea situațiilor ce țin de serviciile si produsele de date cu ajutorul nivelului tău de expertiza
  • Cunoștințe de IT, retele de comunicatii, si servicii de   date;
  • Configurarea, testarea echipamentului instalat
  • Abilități organizatorice si o buna capacitate dе gestionare a timpul in mod eficient;
  • Capacitate dе rezolvare a problemelor, spirit analitic;
  • Administrarea, configurarea, întreținere și deservirea tehnică a echipamentului de rețea;
  • Administrarea serverelor pe baza Linux
  • Capacitatea învățării si integrării cunoștințelor;
  • Detinerea permisului de conducere categoria "B" constituie un avantaj
Copywriter
(lucru în oficiu)
  • Participarea la crearea și implementarea strategiei
  • de comunicare a brandului în mediul online (social media, mass media, advertoriale);
  • Crearea textelor pentru rețelele de socializare, articole în presă, advertoriale, etc.;
  • Monitorizarea și gestionarea feedback-ului ce implica brandul nostru, în mediul online;
  • Colaborare strânsă cu managementul comunității online.
  • Experiență de muncă într-o poziție similară  minim 2 ani;
  • Cunoașterea instrumentelor de promovare, regulilor rețelelor sociale,urmărirea și aplicarea instrumentelor noi;
  • Nivel fluent limba română/rusă/ engleza;
  • Persoană sociabilă, activă, orientată spre rezultat.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu poza, la adresa electronică: cv@iphost.md cu indicarea postului pentru care aplică ex: CV –  suport tehnic

Metode de plată

Întrebări frecvente

Aici găsiți răspuns la întrebările frecvente. Contactați experții noștri în IT dacă nu găsiți răspunsul dorit pe această pagină.

Vezi cel mai avantajos program de afiliere!

Faci bani online cu cel mai bun program de afiliere & câştigi un comision de până la 10% pe vânzare!

ÎNCEPE ACUM

Nici unul din abonamente nu se potrivește?

Ai nevoie de informații suplimentare sau configurație personalizată?

Contactează-ne

În noi au încredere